DSC02340"Život plynie sťa rieka dravá, radosť, škola, láska drahá. Všetko prejde sťa dáky sen, zostane nám spomienka len."  Ubehol rok, čo sme sa stretli a zabavili s našimi seniormi. Vlani sme sa lúčili s tým, že na budúce stretnutie ich príde viac a to sa aj naplnilo.

Dobré meno tejto príjemnej akcie prilákalo aj ďalších našich dôchodcov, napriek tomu, že počasie nebolo najvľúdnejšie. Predsa je to milou príležitosťou na strávenie krásnych chvíľ v kruhu svojich priateľov a rovesníkov.

Dôchodcov v úvode privítali p. Mária Rampašeková, predsedkyňa sociálnej komisie a Ing. Miroslav Bielka, starosta obce. Potom zablahoželali a odovzdali darčeky všetkým dôchodcom, ktorí sa dožili v tomto roku okrúhleho veku.

Úvod kultúrneho programu patril našim najmenším heligonkárom, ktorí nejednému dôchodcovi roztancovali a zohriali srdiečko. Ich milé vystúpenie vystriedal spev našich ženičiek – speváčok. Potom prítomným zahrali naši Krasňanskí heligonkári a veru vtedy, sa nejednému z dôchodcov pod stolom nôžky preplietali a poskakovali do tanca, preto požiadal starosta jednu z našich najstarších žien o tanec. Pridali sa aj ďalší a parket sa zaplnil. Nakoniec sme si všetci za sprievodu heligonkárov od srdca zaspievali.

Po peknom programe, dobrej večeri, družnej debate a myslíme, že aj s malým batôžkom kultúrnych zážitkov, sa naši dôchodcovia spokojne rozišli do svojich domovov.