DSC 2755Obecný úrad Krasňany aj tento rok pripravil pre všetky deti z našej obce vo veku od 1 do 10 rokov mikulášske balíčky.
Mikuláš spolu s anjelom, čertom a starostkou obce prišli v piatok 3.12.2021 na koči ťahanom dvoma koňmi do materskej školy. Koč mali naplnený sladkosťami. Deťom v materskej škole porozdávali balíčky.

V základnej škole balíčky rozdávala starostka obce Ing. Jana Žáková, PhD. Deti v škôlke aj v škole zobrali mikulášsky balíček aj pre svojich súrodencov.
Z dôvodu epidemiologických opatrení, zákazu vychádzania a zhromažďovania sa, boli ostatným deťom balíčky doručené starostkou domov v pondelok 6. decembra.

Veríme, že balíčky urobili deťom radosť. Dúfame, že o rok sa stretneme pri rozsvietenom stromčeku pred hasičskou zbrojnicou.