Obec Krasňany, Obecný úrad Krasňany 22, IČO: 00321401 vyhlasuje prieskum trhu na zistenie ceny na predaj pozemku CKN 580/2 k.ú. Krasňany, výmera 3898 m2.

1. Predmet súťaže
    Predmetom prieskumu je predaj pozemku v katastri obce Krasňany - CKN 580/2 k.ú. Krasňany, výmera 3898 m2. Vyhlasovateľ má záujem o zistenie predpokladanej ceny. Tento prieskum nevedie k uzatvoreniu zmluvného vzťahu medzi predávajúcim a kupujúcim.
  2. Podmienky súťaže

a) Prieskumu sa môžu zúčastniť tuzemské a zahraničné právnické a fyzické osoby. Termín predloženia návrhov je do 11.10.2023 do 12:00 hod.

b) Návrh predkladá účastník v neporušenej zalepenej obálke, na ktorej je uvedené meno účastníka a označenie "Prieskum trhu - NEOTVÁRAŤ"

V obálke účastník predloží:

1. Cenovú ponuku za pozemok za 1 m2 a aj v súčte za celú výmeru pozemku.

a) Ponuka musí byť vypracovaná v slovenskom jazyku, príp. v českom jazyku (v prípade iného jazyka sa požaduje úradne overený preklad).
b) Obálka musí byť doručená v uvedenom čase do sídla Obce Krasňany.
c) Vyhodnotenie návrhov sa uskutoční v sídle obce do 2 dní od uzávierky predkladania návrhov.

V Krasňanoch dňa 04.10.2023
Ing. Jana Žáková, PhD.