Jánske ohne 30.06.2018
Pondelok, 09 Júl 2018 12:18
01_11V tomto roku náš Klub slovenských turistov Fatran Krasňany opäť nesklamal a dňa 30. júna 2018 zorganizoval 21. ročník Jánskych ohňov. Program začal už o 9:00 hod. futbalovým turnajom prípravkárov, ktorého sa zúčastnilo 8 družstiev. Víťazom sa stalo družstvo MŠK Žilina. Ceny víťazom odovzdal starosta obce Ing. Miroslav Bielka.
Do 16:00 hod. pokračoval program v amfiteátri a bol určený pre deti. Ukončený bol zapálením detskej vatry, čo sa deťom veľmi páčilo. Odchádzali domov spokojné a plné zážitkov.
Od 17:30 hod. začínal večerný program, na ktorom vystúpili: FS Dúha Krasňany, hudobná skupina Arzén, FS Strumieň (Poľsko), Krasňanka, Martin Repáň s muzikou a Krasňanskí heligonkári. V prestávkach sa žrebovala tombola, ktorá bola tento rok veľmi bohatá a zaujímavá. Napriek chladnému počasiu panovala všade dobrá nálada. Ohriať sme sa mohli nielen na parkete, ale aj pri vatre, ktorú po programe zapálili a bol aj nádherný ohňostroj.
Na javisku bol už pripravený  DJ Patres, ktorý sa postaral o dobrú zábavu až do skorých ranných hodín. Naši Poľskí hostia odchádzali spokojní a už sa tešia na budúci rok.
Akcia sa vydarila a ďakujeme usporiadateľom, že stále dodržujú túto dlhoročnú tradíciu.

Reportáž z Jánskych ohňov odvysielala v správach TV Severka: Jánske ohne Krasňany
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!