3. ročník Memoriálu Adama Krajčíka - 30.07.2016
Štvrtok, 04 August 2016 21:11
DSC01279Posledná júlová sobota patrila v našej obci futbalu. Konal sa futbalový turnaj na počesť Adama Krajčíka, ktorý bol dlhoročným predsedom a funkcionárom futbalového oddielu v našej obci.
Pozvanie prijali futbalové družstvá dospelých Nezbudská Lúčka a Gmina Strumieň. Futbalové družstvo Radôstka, ktoré bolo pozvané, účasť zrušilo. Prvý zápas odohrali Krasňany – Nezbudská Lúčka  1 : 2. To našich hráčov nepotešilo, ale o to s väčšou silou udreli na ďalšieho protihráča, ktorý k nám prišiel z Poľska a výsledok svedčí o tom, že sa skutočne snažili: Krasňany – Gmina Strumieň  4 : 3. Posledný zápas Nezbudská Lúčka – Strumieň s prehľadom vyhrala Nezbudská Lúčka 6 : 0.
Pred posledným zápasom dospelých hrali aj naši žiaci, ktorí mali za súpera družstvo z Nededze. Rastie nám šikovná generácia futbalistov a dokázali to aj výsledkom, zvíťazili 6 : 0.
Po ukončení zápasov starosta odovzdal víťazné poháre:
1. miesto – Nezbudská Lúčka
2. miesto – Krasňany
3. miesto – Gmina Strumieň
Za najlepšieho hráča, ktorý nastrieľal najviac gólov bol vyhodnotený hráč nášho družstva Radovan Bielka, ktorému starosta odovzdal víťazný pohár.
Po ukončení športovej časti pokračovala diskotéka až do neskorých nočných hodín.
Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili tohto podujatia, organizátorom, gulášmajstrom a všetkým, ktorí akoukoľvek mierou prispeli k zdarnému priebehu akcie.

Fotogaléria z podujatia