Výstava historických vozidiel
DSC01143Dňa 16. júla 2016 na nádvorí kaštieľa v Krasňanoch sa konal 5. ročník výstavy historických vozidiel. Napriek upršanému počasiu prišli vystaviť svojich miláčikov nielen zo všetkých kútov Slovenska, ale aj z Čiech a Moravy. Návštevnosť bola nižšia ako po iné roky, no o to srdečnejšia. Počas celej výstavy hrala swingová skupina The Susie Haas Band, ktorá svojou dobovou hudbou a spevom (spievala Zuzana Haasová) spestrila a ohriala atmosféru podujatia. Nechýbal dobrý guláš, zemiakové placky, horúci čaj a iné dobroty.
Návštevníci mali možnosť vyjadriť svoje sympatie k vystavovaným autám vhodením fazuľky do nádoby pred autom. Fazuľky rozdávala mládež oblečená v dobovom (swingovom) oblečení a veľmi im to pristalo. Najväčším prekvapením bolo vyhlásenie výhercu tejto fazuľkovej súťaže. Stal sa ním obyvateľ našej obce p. Ján Bielka, ktorý bol autorom myšlienky organizovať výstavu historických automobilových skvostov. Teraz prvýkrát vystavil svojho tátoša a hneď prvé miesto.
Ďakujeme spoločnosti G.R.L., s.r.o. za poskytnutie priestorov, majiteľom automobilov za účasť a  všetkým, ktorí prispeli k usporiadaniu tohto atraktívneho podujatia. Tešíme sa na budúci rok a objednávame dobré počasie.

Fotogaléria z podujatia
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!