Odovzdávanie hasičského vozidla
Nedeľa, 31 Január 2016 20:31
DSC0051330. január 2016 sa zapíše do histórie dobrovoľných hasičov v našej obci veľkými písmenami. O 20:00 hod. k nám zavítal minister vnútra a podpredseda vlády SR JUDr. Robert Kaliňák, aby odovzdal Dobrovoľnému hasičskému zboru obce Krasňany nové hasičské vozidlo Iveco Daily s plným vybavením.
Slávnostného dovzdávania sa zúčastnili aj prezident HaZZ Alexander Nejedlý, generálny sekretár DPO SR Vendelín Horváth, krajský riaditeľ HaZZ v Žiline Jaroslav Kapusniak a primátor mesta Žilina Igor Choma. Po podaní hlásenia predsedom DHZ Jozefom Trnkom ministrovi vnútra sa ujal slova starosta obce. Privítal všetkých hostí, stručne predstavil našu obec a zhodnotil činnosť hasičského zboru. Následne vystúpil s príhovorom minister vnútra a odovzdal kľúče od nového vozidla veliteľovi DHZ.
Na záver slávnosti vozidlo pokrstili fľašou šampanského s prianím, aby sme jeho služby potrebovali čo najmenej.

Po kliknutí na odkaz si môžete pozrieť videozáznam z odovzdávania hasičského vozidla: https://youtu.be/NiTl8fEwoQQ

 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!