Trojkráľový koncert
Štvrtok, 09 Január 2014 11:58
P1090877V sobotu 4. januára 2014 sa v spoločenskej miestnosti nad obecným úradom konal Benefičný Trojkráľový koncert, ktorý poriadal FS DÚHA v spolupráci s obcou Krasňany a OZ Spojme srdcia pre zdravie.
Program benefičného koncertu bol zostavený tak, aby potešil prítomných divákov a spríjemnil im doznievajúce vianočné sviatky. V rámci kultúrneho programu vystúpili: FS DÚHA Krasňany, Zuzana Gacíkova a ĽH FS Jedľovina z Kysuckého Nového Mesta, spevácka skupina Tíšina, Ženská spevácka FS Zvonica zo Strečna, ĽH Janky Ďuranovej z Dolnej Tižiny a Ing. Martin Čerňanský a heligonkári.
Všetkým, ktorí sa podieľali na príprave Benefičného Trojkráľového koncertu ďakujeme.
Osobitné poďakovanie patrí sponzorom a divákom za ich štedrosť. Vyzbierané finančné prostriedky sú dôkazom ochoty a spolupatričnosti. Vyzbieralo sa 750,- Eur, ktoré boli prerozdelené ťažko zdravotne postihnutým deťom našej obce.

Fotogaléria z podujatia
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!