Trojkráľový koncert
Utorok, 15 Január 2013 21:34

P1070613Folklórny súbor Dúha Krasňany poriadal v sobotu 5. januára 2013 v spoločenskej miestnosti nad obecným úradom Trojkráľový koncert, ktorý by sa mohol stať tradíciou v našej obci. Minuloročný nultý ročník bol veľmi úspešný. Dobrá myšlienka tvorcov podujatia prilákala  nielen domácich ale aj ľudí z okolitých obcí. Koncert sa niesol v znamení tradícií, ľudovej hudby, spevu a tanca.
V kultúrnom programe vystúpili FS Dúha Krasňany, FS Dúhovčatá, Spevácka skupina Krasňanka, Ing. Martin Čerňanský a heligonkári, Ľudová hudba Krasňanec, Janko Krajčík a Spevácka skupina Tíšina. Sprievodné slová Lenky Štefúnovej umocnili slávnostnú atmosféru podujatia.

Folklórny súbor Dúha Krasňany ďakuje svojím darcom a sponzorom za ich nezištnú pomoc, spoluprácu a podporu:
Reštaurácia a pizzéria U babky Varín, KA-METAL Žilina, COBA automotive Vyšné Kamence, Potraviny Mija Krasňany, Obecný úrad Krasňany, Lýdia Cigániková, Eva Ferjancová, Miroslava Michalčíková, Michal Berešík, Branislav Gacho, Jaroslav Švec, Rastislav Trnka, Tibor Papánek, Ing. František Šamaj.

Fotogaléria z akcie Trojkráľový koncert
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!