Stretnutie s Mikulášom
Piatok, 07 December 2012 13:08
P1070527Vo štvrtok 6. decembra o 16:30 hod. zavítal do našej obce Mikuláš s anjelom a čertom. Deti sa na neho veľmi tešili, tie smelšie mu aj zarecitovali. Mikuláš dal všetkým prítomným deťom sladké balíčky.
Ďakujeme sponzorom a všetkým, ktorí sa podieľali na príprave podujatia.
Sponzori podujatia:

Aluma ČS, s.r.o.,  Krasplast AMG, s.r.o.,  Plastoban s.r.o.,  Pongrácz, s.r.o. - Ingrid Špirková Willigerová,  Potraviny Mija - Božena Balátová,  Záhradníctvo - Ing. Blažej ChmeliarFotogaléria z akcie Stretnutie s MIkulášom

 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!