Oslavy sv. Moniky
P1060906Obec Krasňany, DHZ Krasňany a DFS Dúha Krasňany poriadali v sobotu 25. augusta 2012 v športovom areáli Oslavy sv. Moniky, patrónky obce Krasňany.
Hasičské družstvá Krasňany a Lysica si zmerali svoje sily v súťaži. Futbalové družstvá - "starí páni" - Krasňany, Stráža a Varín odohrali priateľské zápasy.
O príjemnú hudbu sa postaral DJ Jaroslav Švec. O bohatý kultúrny program sa postarali Krasňanskí heligonkári pod vedením Martina Čerňanského, Detský folklórny súbor Dúha Krasňany, Ľudová hudba Stratenec Krasňany, Spevácka skupina Krasňanka, Folklórny súbor DEVA z Višňového, Buková muzika Jožka Ďuračku z Višňového, Folklórna skupina z Krásna nad Kysucou, Terchovská muzika Jána Ďuračku a na heligónke zahral najmladší účinkujúci Janko Krajčík z Krasňan.
Pri príležitosti 5. výročia vzniku Krasňanských heligonkárov odovzdal starosta obce Ing. Martinovi Čerňanskému Ďakovný list za jeho kultúrny prínos obci a výučbu hry na heligónke.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii podujatia, účinkujúcim za vystúpenie, kuchárom za výborné občerstvenie a zvukárovi za super kulisu. Osobitne ďakujeme generálnemu partnerovi Kia Motors Slovakia s.r.o. za finančné zabezpečenie osláv.

 

Fotogaléria z osláv sv. Moniky 2012

 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!