Návšteva závodu Kia Motors Slovakia
IMG_4973Na pozvanie vedenia spoločnosti Kia Motors Slovakia navštívili vo štvrtok 12. júla 2012 naši občania Tréningové centrum v Gbeľanoch a výrobné haly v Tepličke nad Váhom.
Návštevníci si v tréningovom centre pozreli prezentáciu o spoločnosti Kia Motors Slovakia, oboznámili sa s históriou závodu a s výrobou automobilov. Za plnej prevádzky v závode v Tepličke nad Váhom spoznali výrobný proces v lisovni, zvarovni a montážnej hale. Mali možnosť pozrieť si plnoautomatizovanú výrobu áut Kia Ceed, Spoortage a Venga.
Ďakujeme vedeniu spoločnosti za milé privítanie, pohostenie a starostlivosť počas celej doby prehliadky. Akcia bola veľmi dobre pripravená a umocnená priateľskou atmosférou. Veríme, že podobné akcie, ktoré budú utužovať vzťah medzi obyvateľmi obce Krasňany a spoločnosťou Kia Motors Slovakia budú mať pokračovanie aj v budúcnosti.

Fotogaléria z návštevy závodu Kia Motors Slovakia, s.r.o.