Deň matiek 2012
DSC05496Druhá májová nedeľa patrí k najkrajším sviatkom. Je to sviatok všetkých mám, ktoré sa po celý život starajú o svoje deti. Preto si zaslúžia, aby sme im v tento deň poďakovali za ich veľkú lásku, ktorou nás obdarúvajú.
V našej obci sme si tento sviatok pripomenuli slávnostnou akadémiou, kde deti MŠ Krasňany, žiaci ZŠ Krasňany spolu s pani učiteľkami pripravili program plný tanca, piesní, básní a divadielka o Medovom domčeku. Krásne vystúpenie predviedli dievčatá z folklórneho súboru Dúha a naši heligonkári. Za nehu, lásku a obetavosť dievčatá zo súboru všetkým mamičkám odovzdali kvietok ako veľké ďakujem. Poďakovanie patrí aj všetkým, ktorí sa podieľali na príprave kultúrneho programu.

Fotogaléria z akcie Deň matiek 2012