Uvítanie detí do života
Štvrtok, 07 Február 2019 12:41
DSC_0352V piatok 1. februára sa uskutočnilo v kultúrnom dome slávnostné uvítanie detí do života.
Toto milé podujatie po niekoľkoročnej odmlke obnovila starostka obce Ing. Jana Žáková, PhD. Pozvaných bolo 18 detí, ktoré sa narodili v roku 2018. Na úvod vystúpili so svojím programom dievčatá z FS Dúha Krasňany. Všetkým prítomným sa prihovorila starostka obce. Rodičom a ich deťom popriala všetko len to najlepšie, veľa zdravia, pohody a lásky, aby deťom vytvorili šťastný domov, kde sa bude dieťatko dobre cítiť. Všetci zúčastnení sa zapísali do pamätnej knihy obce a prevzali si malý darček a pamätný list, aby si na túto milú slávnosť uchovali pekné spomienky.
Prajeme všetkým deťom, aby vyrastali v teplom a bezpečnom domove naplnenom láskou, šťastím a pokojom.

Fotogaléria z podujatia