Radíme seniorom - Ako sa nestať obeťou podvodníkov a zlodejov
Streda, 05 Júl 2017 20:41
Vážení občania, nakoľko bol v poslednom období zo strany polície zaznamenaný opäť zvýšený nárast trestnej činnosti krádeží a podvodov spáchaných na senioroch, obracia sa Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Žiline na širokú verejnosť s výzvou o zvýšenie obozretnosti seniorov a to najmä v nasledovných prípadoch:
Ďalšie informácie...
 
Mapový portál obce Krasňany
Vítame Vás a predstavujeme Vám novinku na našej webovej stránke. Mapový portál je miesto, kde si nájdete jednoducho a rýchlo informácie o vlastníckych vzťahoch, listoch vlastníctva a službách v obci.
Ďalšie informácie...
 
RD Terchová - OZNAM
Roľnícke družstvo Terchová, sídlo Nová Farma Krasňany oznamuje občanom, že od 06.03.2017 zahajuje ambulantný predaj surového kravského mlieka a mliečnych výrobkov zo svojej produkcie: pondelok a štvrtok v čase od 11:25 do 12:00 hod. pri Požiarnej zbrojnici v Krasňanoch.

 
Prevencia krádeží a podvodov na senioroch
Pondelok, 21 Marec 2016 20:00
Vážení občania,
nakoľko bol v poslednom období zo strany polície zaznamenaný opäť zvýšený nárast trestnej činnosti "krádeží a podvodov spáchaných na senioroch", obracia sa krajské riaditeľstvo policajného zboru v Žiline na širokú verejnosť s výzvou o zvýšenie obozretnosti seniorov a to najmä v nasledovných prípadoch:
Ďalšie informácie...
 
Upozornenie hasičov k zimnému vykurovaciemu obdobiu
Streda, 23 November 2016 21:13
Zimné vykurovacie obdobie je sprevádzané aj zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiarov,
Ďalšie informácie...
 
Zabezpečenie ochrany lesov a lesných porastov pred požiarmi v roku 2016 - upozornenie
Štvrtok, 17 Marec 2016 19:24
Jarné obdobie je charakteristické zvýšenou pracovnou aktivitou nás občanov, najmä na poliach, lúkach, v záhradkách ale aj vo voľnej prírode, kedy odstraňujeme staré zvyšky trávy, porastov a rôznych odpadkov.
Ďalšie informácie...
 
Spaľovanie horľavých látok na voľnom priestranstve
Piatok, 18 September 2015 10:17
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Žiline na základe poslednej novely zákona č. 314/2001 Z. z. o ochrane pred požiarmi v znení neskorších predpisov platnej od 1.9.2015 upovedomuje všetkých vlastníkov, správcov a obhospodarovateľov lesa v našej obci,
Ďalšie informácie...
 
Dopravná situácia
Nedeľa, 13 November 2016 20:23
Vzhľadom na nepriaznivý vývoj dopravnej situácie v okrese Žilina a Bytča zverejňujeme článok venovaný nesprávnemu spôsobu jazdy, ako tretej najčastejšej príčine dopravných nehôd. O zverejnenie článku pre širokú verejnosť nás požiadal Okresný dopravný inšpektorát v Žiline v rámci svojich preventívnych aktivít.
Ďalšie informácie...
 
« ZačiatokPredch123456ĎalejKoniec »

Stránka 1 z 6

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!