Kvapka krvi v mikroregióne terchovskej doliny
Pondelok, 03 September 2018 07:43
MAS Terchovská dolina (ktorej súčasťou je aj naša obec) v spolupráci s mládežníckou organizáciou Mladiinfo Slovensko srdečne pozýva na Kvapku krvi v mikroregióne terchovskej doliny, ktorá sa bude konať v Kinosále vo Varíne dňa 21.9.2018 od 8:00 do 11:00 hod.. Akcia je organizovaná počas celoslovenského týždňa dobrovoľníctva a jej cieľom je nielen pomôcť tým, pre ktorých môže byť v budúcnosti práve Vaša krv tá pravá, ale aj rozšíriť a zdôrazniť myšlienku dobrovoľníctva v miestnej komunite, keďže každý darca krvi je svojím spôsobom dobrovoľník.
Ak môžete, tak si príďte vyhrnúť rukávy pre dobrú vec a dozvedieť sa viac o možnostiach dobrovoľníctva nielen v miestnej komunite, ale aj za hranicami. Vítané budú aj všetky Vaše nápady a názory, o ktorých môžeme v priateľskej atmosfére debatovať. Viac informácií na plagáte a stránke http://www.mas-td.sk/kvapka-krvi-v-mikroregione-terchovskej-doliny/
Nezabudnite sa na odber vopred prihlásiť na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo tel. čísle 0944 200 408, pretože akcia sa uskutoční len pri prihlásení dostatočného počtu účastníkov.

 

Kvapka_krvi_mikroregion_v


 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!