Kniha Horného Považia 2015 - hlasovanie
V mene Združenia obcí Mikroregión Terchovská dolina dávame do pozornosti a zároveň žiadame o podporu pri hlasovaní pre  publikáciu pod  názvom DEDINAMI Krajina a architektúra mikroregiónu terchovskej doliny.  Publikácia je nominovaná do súťaže Kniha Horného Považia 2015, ktorú môžete podporiť svojim hlasom  do 8. apríla 2016 (tým, že zahlasujete  budete zaradený do súťaže o vecné ceny).

Publikácia bola vyhotovená v rámci projektu Krajina nášho srdca – zabudnuté dedičstvo predkov  za finančnej podpory  z Programu obnovy dediny, prijímateľom  pomoci bolo Združenie obcí Terchovská dolina.

Na hlasovací lístok je potrebné doplniť svoje meno a priezvisko a zaslať emailom na:  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
príp. poštou alebo osobne na adresu: Krajská knižnica v Žiline, Ul. A. Bernoláka 47, 011 77 Žilina, faxom na číslo: 041/7232765alt041/7232765.

Detailnejšie informácie o súťaži Kniha Horného Považia 2015 nájdete na www.krajskakniznicazilina.sk

Dokument na stiahnutie:   Hlasovací lístok   (31.00 Kb)

Titulka_knihy_m         reklama_na_web_m