Dotazník pre občanov obce Krasňany
Pondelok, 29 Jún 2015 21:00

Vážení občania,

obec Krasňany sa  v zmysle zákona č. 538/2008Z.z. v znení aktuálnych predpisov vzhľadom na zákonnú povinnosť spracovať Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja ako základný dokument rozvoja obce zapojila do spracovania Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja Združenia obcí Mikroregión Terchovská dolina na r. 2015-2020 (s výhľadom do r. 2023), ktorý ako základný dokument rozvoja mikroregiónu bude obsahovať identifikáciu a návody na riešenie problémov aj našej obce a určí smer rozvoja obce do budúcnosti. Cieľom predstaviteľov obce je, aby v tomto dokumente boli maximálne zohľadnené potreby a priority všetkých obyvateľov našej obce. V súvislosti  s týmto cieľom si Vás dovoľujeme osloviť s  prosbou o vyplnenie tohto dotazníka, aby sme mohli zahrnúť do tvorby dokumentu aj priame názory a potreby občanov našej obce. Vyplnený dotazník zašlite poštou alebo doručte osobne na Obecný úrad v Krasňanoch alebo zašlite e-mailom na adresu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Dokument na stiahnutie v docx:  Dotazník pre občanov obce Krasňany   (83.50 Kb)

 

 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!