Výstava historických vozidiel
plagat_2014_mObec Krasňany a Klub historických vozidiel Žilina
Vás srdečne pozývajú na 3. ročník Výstavy historických vozidiel,
ktorý sa uskutoční
v sobotu 19.07.2014 od 10:00 do 16.00 hod. v areáli kaštieľa.
Počas výstavy bude hrať bratislavská swingová kapela Funny Fellows.

Charakter podujatia: Medzinárodná jednodňová propagačná výstava historických vozidiel do roku výroby 1980 (zaujímavé prototypy, športové, po dohode aj mladšie), spojená s vystúpením bratislavskej  swingovej kapely Funny Fellows.

Propozície pre vystavovateľov:
Zatiaľ čo Vaše vozidlá budú vystavené v záhrade kaštieľa ich posádky si môžu vybrať:

• zostať v záhrade a užívať si koncert spolu s občerstvením, alebo
  • návšteva hradu Strečno spolu s jeho atrakciami a nádherným výhľadom na prielom Váhu (http://referaty.aktuality.sk/dejiny-hradu-strecno/referat-25#) Odvezieme Vás autobusom ku kompe, ktorá Vás prepraví na druhý breh Váhu (môžete prejsť aj cez lávku, ak chcete šetriť), potom po schodoch až ku vstupu do hradu – výškový rozdiel cca 150 m. Prehliadka hradu so sprievodcom. Po prehliadke hradu sa môžete opäť prepraviť kompou na druhý breh, kde Vás bude čakať autobus, ktorý Vás prepraví späť ku kaštieľu. Vstupné na prehliadku hradu: 4,50 €/osoba (ak Vás bude viac ako 20).
V kaštieli Vás po prehliadke hradu bude čakať občerstvenie, super guláš a súťaže.  Súčasťou výstavy bude aj divácka súťaž o najkrajšie auto a motorku a iné disciplíny, víťazov čakajú poháre.

Časový harmonogram:
Prezentácia:     Kaštieľ Krasňany od 8:00 – 9:30 hod.
Výstava historických vozidiel:     10:00 – 16:00 hod.
Vozidlá a posádky budú počas výstavy predstavené divákom.
Odchod autobusu smer Strečno:   10:45 hod.
Návrat autobusu do Krasňan:   cca 13:30 hod.
Vyhlásenie výsledkov:   15:00 hod.
Koniec výstavy:   16:00 hod.

Vklad účastníkov: Účastníci – historické vozidlá a ich posádky vklad neplatia.

Organizačný štáb:

Riaditeľ súťaže a hlavný organizátor Vladimír Šolc  0904 215195
Propagácia, ozvučenie, komentár Ing. Pavol Skála  0903 701097
Všetko ostatné členovia KHV Žilina, občania obce Krasňany

PRIHLÁŠKY:  V termíne do 10.07.2014

poštou  Ing Pavol Skála, B.Martinského 5, 010 01 Žilina, radšej však na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Dokumenty na stiahnutie:
Prihláška v pdf