Zber obnoseného a nepotrebného šatstva
Štvrtok, 27 Marec 2014 09:22
zber_satstva_mNezisková organizácia Pomocný anjel so sídlom v Nižnej na Orave uskutoční v našej obci zber obnoseného šatstva. Obnosené a nepotrebné šatstvo sa bude zbierať na Obecnom úrade Krasňany (vchod do spoločenskej miestnosti)  v dňoch 14. - 15. apríla 2014 počas úradných hodín OcÚ.

Veci je potrebné zabaliť do igelitového vreca alebo iného vhodného obalu tak, aby nedošlo k znehodnoteniu pri prevoze.

ZBIERA SA: dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky, uteráky, záclony, závesy, prestieradlá, metrový textil, deky, tkané koberce, periny, hlavnice.

Nezáleží na tom, či je to posledná móda alebo už majú veci možno i desiatky rokov. Veci môžu byť aj mierne znečistené, nie však úplne špinavé. Prosíme občanov, aby posteľné prádlo, uteráky a utierky zabalili osobitne a označili.


NEZBIERA SA: hračky, obuv, domáce potreby, matrace, koberce (okrem tkaných) a veľmi znečistené veci.

Nepotrebným, obnoseným šatstvom a textíliami môžete pomôcť ľuďom, ktorí ho môžu potrebovať. V neposlednom rade takouto likvidáciou pre Vás nepotrebného textilu šetríte aj životné prostredie.
 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!