Výstava historických vozidiel v kaštieli Krasňany
Pondelok, 17 Jún 2013 09:05
plagat_2013_malyKlub historických vozidiel Žilina a Obec Krasňany Vás srdečne pozývajú na Výstavu historických vozidiel, ktorá sa uskutoční v objekte kaštieľa Krasňany  v sobotu 20. júla 2013 od 10:00 hod.. Počas celej výstavy bude hrať  bratislavská swingová kapela Funny Fellows.

Charakter podujatia:
Medzinárodná jednodňová propagačná výstava historických vozidiel do roku výroby 1980 - zaujímavé, prototypy, športové a po dohode aj mladšie.
Vklad účastníkov: Účastníci – historické vozidlá a ich posádky vklad neplatia.
Poloha obce, ochota a spolupráca vedenia obce, nadšenie jej občanov je to, čo zabezpečuje atraktívnosť podujatia. Veríme, že pestrosť programu Vás zaujme. Pre tých, čo chcú zažiť niečo nevšedné môžeme zabezpečiť priamo v kaštieli luxusný nocľah – možno aj s stretnutie s miestnymi strašidlami. Upozorňujeme, že len prespanie – iné služby zatiaľ kaštieľ nevie poskytnúť.

Čo sme pre Vás pripravili?

Zatiaľ čo Vaše vozidlá budú vystavené v záhrade kaštieľa, ich posádky si môžu vybrať:

• zostať v záhrade a užívať si koncert spolu s občerstvením alebo
  • splav rieky Váh na plti Strečnianskou úžinou v dlžke cca 5 km. Doba splavu 2 hod.. Uvidíte nevšedný pohľad z rieky na prielom Váhu pohorím Malá Fatra, zrúcaniny Starhradu a nádhernú prírodu. Doprava pre záujemcov splavu je zabezpečená. Cena splavu po zľave 8,- € / osoba. Pozor!!! Kapacita pltí na splav je obmedzená, pošlite preto prihlášky čo najskôr – pre tých čo sa neprihlásia nemusí zostať miesto!

V kaštieli Vás bude čakať občerstvenie (bude aj pivo), super guláš a súťaže. Súčasťou výstavy bude aj divácka súťaž o najkrajšie auto a motorku a iné disciplíny. Víťazov čakajú poháre.

Časový harmonogram:
Prezentácia: Kaštieľ Krasňany od 8:00 – 9:30 hod.
Výstava historických vozidiel: 10:00 – 16:00 hod.
Vozidlá a posádky budú počas výstavy predstavené divákom.
Odchod autobusu smer Strečno: 10:15 hod.
Návrat autobusu do Krasnian: cca 14:00 hod.
Vyhlásenie výsledkov: 15:15 hod.
Koniec výstavy: 16:00 hod.

Organizačný štáb:
Riaditeľ súťaže a hlavný organizátor Vladimír Šolc 0904 215 195
Propagácia, ozvučenie, komentár Ing. Pavol Skála 0903 701 097
Všetko ostatné členovia KHV Žilina a Obec Krasňany

PRIHLÁŠKY na výstavu je potrebné poslať v termíne do 10.7.2013 na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. príp. poštou: Ing. Pavol Skála, B. Martinského 5, 010 01 Žilina.

Dokument na stiahnutie v doc: altPrihláška na výstavu historických vozidiel   (59.50 Kb)