Osobnost obce m

Pri príležitosti 670. výročia prvej písomnej zmienky obec Krasňany pripravuje slávnostné oceňovanie osobností.

Ocenenie je prejavom úcty a uznania významnej osobnosti za zásluhy a prínos v oblasti kultúry, vzdelávania, športu, životného prostredia, vedy, techniky, za vynikajúce tvorivé výkony, významne zásluhy vo verejno-prospešnej činnosti, za prínos v sociálnej a spoločenskej oblasti a za činnosť, ktorou sa významným spôsobom nominovaná osobnosť pričinila o rozvoj obce Krasňany.

Návrhy na udelenie ocenenia môže verejnosť podávať do 30. júna 2024 na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., osobne alebo poštou na Obec Krasňany, Obecný úrad Krasňany 22, 013 03 Varín. Návrh na udelenie ocenenia môžete podať aj anonymne.

Z predložených návrhov vyberie OZ obce Krasňany nominovaných, ktorých navrhnú starostke obce na ocenenie.
Slávnostné odovzdanie ocenení bude vykonané na Obecných slávnostiach v dňoch 23.-24. augusta 2024.

Dokument na stiahnutie: docxNominačný list

Ďakujeme za Vaše návrhy.